Lajm

Dy çika bëjnë s*ks me njëra-tjetrën në natyrë, çohen peshë shqiptarët (Video)

Dy vajza janë parë duke u përqafuar, puthur dhe duke u prekur në zona intime me njëra-tjetrën në natyrë, dhe kjo duket se ka çuar peshë shqiptarët./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

.Rasti ka ndodhur në Liqenin e Farkës në Tiranë, në një orë ku frekuentimi nga familjarë dhe fëmijë.Videoja është filmuar nga kalimtarë rasti, dhe është dërguar në një portal të quajtur Fax News.Ajo që bie në sy është se vajzat janë krejtësisht të pashqetësuara./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet