Lajm

Aktorja që ka çmendur gjithë burrat shqiptar pozon me të bijën dhe të gjithë kanë mbetur pa fjalë(FOTO)

Ikona e bukurisë, Monica Belucci ka pozuar për herë të parë me të bijën e saj, Deva Cassel për kopertinën e revistës prestigjoze, Vogue Italia./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mes tyre ka një ngjashmëri shumë të madhe, ndërsa kanë pozuar me një model të ngjashëm flokësh dhe me veshje identike nga marka e famshme “Dolce & Gabbana”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në intervistën për Vogue, Belucci foli për marrëdhënien me vajzën e saj të madhe. Aktorja pohoi se ajo dhe e bija nuk kanë kontradikta mes tyre, pasi ajo është shumë e kuptueshme për dëshirat apo nevojat e fëmijëve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet