Lajm

U νr*a nga bashkëshorti grek, Carolina mësoi se Bαbis trαfikonte drοgα me heΙikοpter për karteΙet

U νra nga bashkëshorti grek, Carolina mësoi se Bαbis trαfikonte drοgα me heΙikοpter për karteΙet/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një hetim ka nisur tashmë mbi financat e Babis Anagnostopoulos dhe stilin e tij ekstravagant të jetesës, që kishte ngritur që më parë dyshime për përfshirje të mundshme në trafik drogash..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet