Lajm

Shkοn në hοtel me vαjzën e tij, 44-vjeçαrit i bëjnë gjëmέn! Menduan se ajo..

Stafi i një hoteli dyshonte se një baba ishte njeri i cuditshem pasi kishte rezervuar një dhomë me vajzën e tij adoleshente.Karl /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pollard, nga South Wales mori një dhomë hoteli së bashku me vajzën e tij.46-vjeçari tha se së bashku me vajzën e tij Stephanie, 14 vjeç, do të vizitonin nënën e tij.Por stafi i hotelit dyshoi se ai ishte njeri me qellime te keqia dhe lajmëroi policinë. “Rreth 10 minuta pasi u akomoduam në hotel trokiti dera./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një polic ishte në këmbë. Mendova se diçka kishte ndodhur me nënën time ose me gruanNuk mund ta besoja kur polici më tha ejani në rajon se jeni i dyshuar për sjellje te pahijshme.Mamaja ime sapo është diagnostikuar dhe ka nevoj perne. Doja ta merrja Stephanin që ta vizitonte para se të fillonte trajtimin”, tha 44-vjecari./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet