Lajm

Merr fund dhe kjo dilemë/ Mes Luana Vjollcës dhe Arbana Osmanit, ja kush do e prezantojë ”Big Brother”

Arbana apo Luana? Dy emrat më të përfolur për prezantimin e Big Brother VIP nuk janë më dilemë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Prive” ka mësuar nga burime të sigurta pranë Top Channel, se moderatorja e këtij programi që pritet të nisë së shpejti do të jetë Arbana Osmani./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Moderatorja do të rikthehet pas katër vitesh mungesë në krye të “Big Brother”. Formati, këtë vit vjen me një ndryshim themelor: pjesëmarrës do të jenë vetëm personazhe të famshëm shqiptarë, që do të bashkëjetojnë për 100 ditë në kushte të jashtëzakonshme, larg jetës së tyre të përditshme./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet