Lajm

“Kam 50 ditë pa bërë s*ks”, Genta Gjalpi: Plasa, ai është në Itali, s’jam murgeshë

Genta Gjalpi ka treguar se i mungon shumë i dashuri që ndodhet në Itali./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

TIRANË– Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse. Në një bisedë pyetje-përgjigje me ndjekësit, Genta Gjalpi ka treguar dhe disa detaje int ime rreth jetës së saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Për fat të k eq, i dashuri i ish-banores së BB ndodhet në Itali në këtë kohë pandemie, dhe Genta ka plot 50 ditë e 50 net pa ma rrëdh ënie sek suale. Ndjekësit e kanë pyetur troç dhe ajo është përgjigjur me sinqeritet./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet