Lajm

Fenomen i pabesueshëm/ Ja çfarë ka ndodhur ndodhur që ka nisur zjàrri në mes të oqeanit

Një fenomen i pabesueshëm është parë në Gjirin e Meksikës, ku është parë zj arr në mes të oqeanit ./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kompania shtetërore e naftës e Meksikës tha se një z jarr i shk aktuar nga një këputje në një tubacion gazi nënujor në Gjirin e Meksikës ka përfunduar me sukses, por videot që tregojnë përpjekjet për të shuar atë bënë xhiron e rrjetit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Zj arri në det u shua në 10:45 pas mëngjesit pas një rrjedhje gazi rreth 500 metra nga një platformë shpimi”, shkruajti në Twitter zyrtarët e Ministrisë së Industrisë meksikane.Sipas tyre nuk pati asnjë lë ndim dhe u deshën rreth 5 orë për të sjellë situatën nën kon troll./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet