Lajm

Duhet të kesh b*thë që të ndërrosh burrat”/ Rudina i kthehet keq shqiptares që i tha këtë: Po i kam, por…

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Së fundi Rudina i është përkushtuar totalisht palestrës dhe /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

videot ku shihet duke u ushtruar i ndan edhe në Ins.tagram. “Tregoji miletit se të ndërrosh burrë duhet b….”/ Rudina Dembacaj i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit.. …./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo njihet për replikat me ndjekësit të cilët bëjnë komente negative dhe që ende prekin temën e ndarjes dhe lidhjeve të Rudinës. Por moderatorja ka treguar se i merr me shumë sportivitet edhe komente të tilla. Një prej ndjekësve i shkruan në koment: “Bravo, tregoju miletit setë ndërrosh burrë duhet b….. …./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet