Lajm

Deputetja shkon në parlament gjysmë e zhq veshur, kështu reaguan deputetët

Deputetja shkon në parlament gjysmë e zh veshur, kështu reaguan deputetët Viti që po lëmë pas ka qenë i mbushur plot me ngjarje dhe zhvillime të forta/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

.Një prej politikaneve që ka ndezur më së shumti debate në 2019, ka qenë edhe 43-vjeçarja, Paulinja Da Silva.Politikania shkaktoi debate të shumta.për shkak të veshjes me dekolte të hapur gjatë ceremonisë së betimit në parlamentin e Brazilit, në muajin shkurt./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet