Lajm

Aksidenti masiv me 8 të plagosur, si fëmija ra nga makina e shpëtoi pa asnjë gërvishtje (VIDEO)

Nga ky aksident, ku makinat në fjalë janë bërë copë copë, për fatin e mirë nuk ka asnjë viktimë, ndërkohë nuk ëshët raportuar edhe për gjendje të rëndë shëndetësore të të plagosurëve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një fëmijë ka qenë me shumë fat dhe ka shpëtuar nga dëmtimet pas aksidentit të katërfishtë të ndodhur pasditen e sotme në Lezhë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mësohet se fëmija ka rënë nga makina në tokë, por ka qenë në sedilja e vogël, e cila e ka mbrotjur dhe ka bërë që vogëlushi të mos pësojë asnjë dëmtim.Të plagosurit ndodhen në spital ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore. Katër makina u përplasën sot në Lezhë si pasojë e një parakalimi të gabuar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet