Lajm

Adelina në prehrin e miliarderit plakushit maqedonas pushon, e quan mbret …

Adelina Tahiri aktualisht ndodhet për pushime të verës./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në llogarinë e saj në Facebook ajo ka shpërndarë një fotografi të përbashkët me burrin e saj,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Unë jam mbretëresha shepse e kam mbretin afër”, ka shkruar ajo krahas fotografisë.Ndryshe Adelina dhe biznesmeni maqedonas janë prindër të një djali, pas të cilit duket të jenë shumë të dhënë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet