Lajm

13 vajzat e famshme shqiptare që kanë pasur të njëjtin të dashur

Në të gjithë botën, njihet tendenca e personazheve VIP për të krijuar histori dashurie më të tjerë personazhe të njohur, të cilët janë të aftë të kuptojnë botën e/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

tyre dhe impenjimet prej VIP-ash. Por duke qenë vende relativisht të vogla, është e natyrshme që ndonjëherë të njëjtët personazhe të kalojnë nga një VIP tej një tjetër. Me histori të vjetra apo ende në vazhdim, ja cilat janë 13 vajzat e famshme shqiptare që kanë pasur të njëjtin të dashur./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Dafina Zeqiri Krenar Çoçaj Luana VjollcaLidhja me biznesmenin e famshëm Krenar Çoçaj ka qenë lidhja e parë publike për Dafina Zeqirin.
Por dyshja i dha fund marrëdhënies vite më parë dhe prej të paktën dy vitesh, Çoçaj është në krah të moderatores Luana Vjollca, lidhje ende e pakonfirmuar prej çiftit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet