Lajm

WOOW Publikohet video e cila i ndau Bleron me Teutën, Blero:”Më tradhëtoi me shokun tim”

Blero rrëfen historinë plote se si ka ndodhur rasti qe ata i dhëne fund martesës. Sishte hera e pare me duket qe me kishte tradhtuar se /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

kisha degjuar edhe me heret nga te tjeter kur thonin ky i tutet grujes dhe e rrespekton gruan. Ai rrëfen se përderisa ishin në pushime në Ulqin në një klub nate , Teuta u largua nga unë duke thënë se do të shkoj në WC ket fore me pate then edhe shume her/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet