Lajm

Tea bëhet pishman dhe bën ndryshimin e madh: Seç kam një mendje sot…

Pas daljes nga “Përputhen”, Tea eksperimentoi shumë me pamjen e saj. Fillimisht hoqi dorë nga flokët bjond dhe i leu të kuqe. Më pas vendosi të kthehej në brune dhe për një kohë të gjatë mbajti këtë ngjyrë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mirëpo së fundmi ish-konkurrentja duket se është penduar dhe ka vendosur të rikthehet ashtu siç e shihnim dikur në “Përputhen”, pra bjonde./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Tea ka publikuar sot një foto në Instastory ku shfaqet bjonde, me extensions dhe i kërkon ndjekësve t’i bëjnë pyetje./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet