Lajm

Si ma punsoi shoku gr.uan,ai i kishte ven kush te por une se dija…!

Si ma punesoi shoku gruan,ai i kishte ven kushte por une se dija…!Gruaja me ate shokun u takuan te nesermen dhe se bashku shkuan ne Prishtine nga Suhareka per ti derguar dokumentet per aplikim ne bank./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pas disa ditesh gruaja me tha se do tshkonin me ate shokun perseri dhe ta takonin ate te njohurin e atij shokut qe ta hanin nje dark bashk, i thash qe shko. Pas nje muaji gruaja u punesua aty. Pasi filloi puna ai e kishte dergu ne …Ne vazhdim keni videon e kesaj ngjarje……/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet