Lajm

Pasi lä Atdheun, Sara rik thehet te könkurrenti tjetër i Përpu then? ‘’Mu z gjuan nd jenjat..’’(VIDEO)

Sara Malaj është nga konkurrentet që ka bërë bujë brenda ‘’Për’puthen’’ por edhe pas daljes jashtë.Pasi u deklaruan për njëri-tjetrin me Gelianin ajo tërhoqi deklaratën duke kërkuar të dalin jashtë për t’u njohur me Atdheun./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E tani pas ndarjes nga ky i fundit duket se Sara ka kthyer kokën sërish nga Geliani.E ftuar në Top Arena përballë Antonelës, ajo ka deklaruar ndarjen nga Atdheu duke thënë se është në paqe me veten dhe po shijon lirinë.E pyetur për Gilianin ajo habiti me fjalët për konkurrentin që la dikur në program./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

‘’Unë kisha pëlqim për Gilianin, mendoj edhe ai për mua përderisa u deklarua për mua, thjesht pëlqimi që kisha për Atdheun ishte më i fortë nga pëlqimet që kisha brenda dhe kur e kam takuar Gilianin ka qenë ajo periudha që bëre foto ti me Gelin sikur mu zgjuan ato ndjenjat’’, tha Sara duke lënë pa fjalë edhe Antonelën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet