Lajm

Cfare po ndodh mes konkurenteve te ‘Perputhen’ Fatjonit dhe Teas/ Ja video qe ngre dyshimet

Kane qene te shumte te cilet kane qene pjese kete vit ne “Perputhen” ,personazhe te ndryshem qe u bene shume shpejt te famshem duke krijuar keshtu edhe fansa te shumte./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Me perfundimim e ketij formati kemi pare qe ish konkurrentet vazhdojne turin neper qytete te ndryshme me stafin per te bere keshtu audicionet per edicionin tjeter qe pritet te startoje ne shtator./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ish konkurrentet rruajne miqesi shume te mire me njeri tjetrin dhe kete e kane treguar edhe nga postimet e ndryshme qe bejne ne rrjetet sociale.Por diten e sotme na ka habitur nje video qe ka postuar Jasmina ku duken ne makine dy ish konkurrentet Fatjoni me Tean dhe duken shume te qeshur./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet