Lajm

Njërin e do si mik dhe tjetrin si burrë/ Sipërmarrësja dhe gazetarja e njohur shqiptare i habit të gjithë, feston ditëlindjen me burrin dhe ish-burrin

Njërin e do si mik dhe tjetrin si burrë/ Sipërmarrësja dhe gazetarja e njohur shqiptare i habit të gjithë, feston ditëlindjen me burrin dhe ish-burrin/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sipërmarrësja dhe gazetarja Silva Baltadori festoi ditëlindjen dhe ajo që mori vëmendjen e të gjithëve ishte prezenca e ish-bashkëshortit dhe burrit aktual hollandez në një tavolinë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet