Lajm

“Merri k urvat dhe…”, kush është p ronarja e l okalit që punonte me Z ogun (VIDEO)

Dosja.al ka zbardhur detaje të reja mbi një nga personazhet e përfshirë në skemën e prostitucionit, pjesë e të cilës është edhe Hermes /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nikaj. Një prej vajzave që del në skenë, nga pergjimet e publikuara nga gazetari Elton Qyno është edhe Ledi Basha, një balerinë e cila fillimisht u raportua si Ledi B., por që Dosja.al mësoi identitetin e saj të plotë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet