Lajm

Blogerja e famshme italiane ngatërron territorin e Shqipërisë me atë të Greqisë, reagon direkt moderatori i njohur i Top Channel

Chiara Ferragni së bashku me familjen dhe disa miq të saj, udhëtoi drejt Greqisë për të kaluar disa ditë pushimi.Ditën e djeshme, blogerja e famshme është rikthyer në Itali dhe gjatë fluturimit për në shtëpi ka realizuar disa foto nga dritarja e avionit me të cilin ka udhëtuar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo ka pretenduar se po i jepte ”lamtumirën” Greqisë, por në fakt, modelja ka fotografuar ShqipërinëKëtë detaj e ka vënë re gazetari shqiptar Isli Islami, i cili nuk e ka lënë pa një koment./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ai ka ripostuar në Insatstory-n e tij foton e shkrepur nga Chiara dhe krahas saj ka shkruar: “O Chiara, çfarë note e ke nxjerrë gjeografinë zogu?”.Nuk e dimë nëse blogerja italiane e ka kuptuar gabimin apo dikush tjetër ia ka përkthyer atë që Isli ka shkruar, por ajo e ka fshirë nga Instastory foton./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet