Lajm

Shqiptarë vini dorën në zemër/ Kjo 19-vjeçare ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për të shpëtuar nga sëmundja e ligë

19-vjeçarja nga Mitrovica, Leonora Gashi, ka nevojë për ndihmë pasi vuan nga një sëmundje e rëndë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo vuan nga t umori në zemër dhe shërimi i saj kushton 51, 400 eruo euro./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Familja e saj për shkak të gjendjes jo të mirë ekonomike po kërkojnë ndihmë urgjente nga qytetarët./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet