Lajm

“Një engjëll i vërtetë”/ Vajza e ish-deputetes shqiptare “dj.eg” rrjetin (FOTO)

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda njihet për tiparet e saj të bukura. Ada Deda vihet shpeshherë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë, për shkak të fotove pro.vokuese. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar disa foto me krahë engjëlli, ku shfaqet shumë në formë dhe mjaft se. nsuale. Ajo që bie në sy janë format perfekte të vajzës së ish-deputetes, e cila ka ngjallur shumë reagime në rrjet/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet