Lajm

Nga engjell në bi.shë/ Njihuni me rusen që ‘thy.en në m.es’ çdo djalë (Fotot)

Kjo është 28-vjeçarja Nataliya Kuznetsova e cila është kampionia ruse e “body building”. Kuznetsova, nga Chita, ka nisur të stërvitet që në moshën 14-vjeçare /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

dhe u shpall kampione e rajonit të saj kur ishte 15 vjeç. Në një intervistë ekskluzive për “Golder’s News and Sport”, Kuznetsova foli për jetën e saj privat/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

e dhe u shpreh kështu për bashkëshortin e saj 42-vjeçar, të cilin e ka njohur përpara 10 vitesh: “Edhe ai merret me palestër, por e ka bicepsin më të vogël se unë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet