Lajm

Kur Adelina tregon këmbët e belin, e ‘tranon’ rrjetin

Adelina Tahiri postoi një fotografi të nxehtë.Atë jemi mësuar ta shohim me veshje të tilla pr.ovokuese mirë di të befasoj gjithmonë me stilin, shkruan/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo kishte veshur një fustan të kaltërt që ishte mjaft i hapur nga pjesa e këmbëve dhe bluzë te shkurter që ia tregojnë më së miri format trupore.Pasi është e martuar me aokatin më të njohur në Maqedoni ajo jeton jetë luksoze/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet