Lajm

Kjo është 5 vjeçarja që vdiq pasi u godit me veturë nga polici (FOTO)

Ka ndërruar jetë 5 vjeçarja S.M e cila ishte goditur me veturë në datën 14 të këtij muaji, teksa po kalonte rrugën. Ngasësi i automjetit ishte një polici, derisa siç njofton policia ai gjatë asaj kohe ishte jashtë detyrës. Tutje siç bëhet e ditur ajo pas 15 ditë qëndrimi

në QKUK sot ka ndërruar jetë si pasojë e p lagëve të marra.Njoftimi i plotë i policisë:Me datën 14:06.2021 rreth orës 20:07 në fshatin Stagovë të Kaçanikut , ka ndodhur një aksident komunikacioni rrugor, e përfshirë një automjet civil i udhëtarëve, i drejtuar nga L.D (M/K/SH) 51 vjeçar dhe një këmbësor ,

S.M (F/K/SH) 5 vjeçare. Drejtuesi i automjetit është zyrtar policor, në momentin e aksidentit , ai ishte jashtë detyre. Deri te aksidenti i komunikacionit, dyshohet të ketë ardhur, kur automjeti i udhëtarëve Golf