Lajm

Ikona Monica Belluci “kapet mat” duke u puthur me një djalë 17 vite më të vogël (Fotot)

Historia e tyre e dashurisë përfundoi verën e kaluar, por mesa duket nuk kanë mundur që të qëndrojnë larg njëri-tjetrit. Është fjala për/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

aktoren e njohur italiane, Monica Belluci, dhe të dashurit të saj, Nicolas Lefebvre. 54-vjeçarja dhe artisti francez janë fotografuar së bashku teksa largoheshin nga një restorant në Paris. Ka qenë e përjavshmja Chi që ka publikuar fotot e Monicas dhe 37-vjeçarin/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet