Lajm

Forca e Kosovës, motra e portierit të Kosovës ndez rrjetin (Fotot)

Me sukseset që ka arritur kohët e fundit, përfaqësueses së Kosovës sa vijnë e i rriten ndjekësit. Por njëra prej tyre është tejet e veçantë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Bëhet fjalë për motrën e portierit Arijanet Muriç, Amrën, e cila sipas mediave vendasve konsiderohet si një prej tifozeve më se.ksi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Amra është prezente në çdo ndeshje të Kosovës dhe para ndeshjes për të mbështetur në çdo moment vëllain e saj, të cilit nuk i janë besuar shumë starte./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet