Lajm

Elita po e feston ditëlindjen e 28-të, Gjiko e shkrinë me tortën qe i ka porositur…(FOTO)

Dy muaj me parë, Elita u bë nënë për herë të dytë, duke e sjell në jetë një vajzë.Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo sot po e feston ditëlindjen e 28-të.Për këtë festë, Gjiko është përkujdesur qe ta dërgojë në Stamboll të Turqisë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E ai madje i ma porositur një tortë me portretin e Elitës dhe dy fëmijëve të saj.Ky gjestë i Gjikos është mirëpritur shunë nga Elita, e cika nuk është përmbajur duke e përqafuar atë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet