Lajm

Bleona hap telefonin dhe i nxjerr të gjitha/ Ja kush është këngëtari i njohur që e “ngacmon” (FOTO)

Bleona Qerreti është prej këngëtarëve shqiptare, e cila nuk e ka aspak problem të tregojë detaje private nga jeta e saj. Mbrëmjen e djeshme,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

e ftuar në një emision televiziv, ajo nuk ngurroi dhe tregoi mesazhet që kishte me Timbaland, këngëtarin me famë botërore. “Urime për /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

‘Paper Empire. Viti 2020 është viti yt”, i shkruante ai, ndërkohë që Bleona e falenderonte dhe tha se do të vazhdojë bashkëpunimin me të/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet