Lajm

U nda nga i shoqi pas 20 vitesh martesë sepse ai gjeti një vajzë 20 vite më të re, flet këngëtarja Alma Bekteshi

Burime për “Panorama Plus” bënë të ditur se Sokoli ka krijuar një lidhje dashurie me një psikologe 20 vjet më të re./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Alma ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën private dhe kështu po vepron edhe pas lajmeve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo ka reaguar duke postuar disa foto në Instagram ku shfaqet krah mikeshës së saj, Jonidës pas intervistës që ka dhënë në “Jonida’s room”. Gjatë intervistës, Alma nuk e ceku aspak ndarjen nga bashkëshorti./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet