Lajm

Skandal, Luli i “It’s my Love” i martuar që dy vite dhe nusen shtatzën

Lulzim Jashari kërkoi nuse në emisionin Përputhen sezonin e kaluar dhe këtë sezone në Its my love , ai këtë javë u “surprizua” nga gruaja e ti shtatzënë në emisionin n’Kosovë show./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nusja i bën surprizë në emsion ndërsa Luli ndihet në siklet./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet