Lajm

Ndodh edhe kjo në Fier! Gruaja shkon si kliente dhe pasi kreh flokët i kthehet dhe e ‘zhdëp në dru’ parukieren, zbuloi se burri e tradhtonte prej vitesh: E rr.aha në sy të gjithëve!

Ndodh edhe kjo në Fier! Gruaja shkon si kliente dhe pasi kreh flokët i kthehet dhe e ‘zhdëp në dru’ parukieren, zbuloi se burri e tradhtonte prej vitesh: E rr.aha në sy të gjithëve!/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Historia më poshtë është ajo e një gruaje që e rr.ahu të dashurën e partnerit dhe më pas u largua tek e ëma.“Telefoni i partnerit ishte me kod. Por asnjëherë nuk kam menduar se përse i duhej kjo siguri, kur midis nesh nuk kishte sekr.ete. Ne të dy kemi dy vajza dhe vija duart në zj.a.rr se burrat e të tjerave e tepronin, por jo i imi. Mund të them se ishte një aktor i mirë për disa vite derisa zbulova lidhjen jashtë martesore”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kështu e nis rrëfimin A. K, një 48 vjeçare që përfundoi në komisariatin numër tre mbasi go.di.ti R. V. një 26 vjeçare nga Fieri dhe me profesion parukiere. His.toria 6 vjeçare u zbulua krejt rastësisht nga nëna e dy vajzave që nuk kishte konstatuar dhe as nuhatur luhatje në marrëdhënie e madje ndihej grua e lumtur./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet