Lajm

PoΙicja shqiptare ndεz rrjetin me fotot e nxehtα nga pΙazhi(FOTO)

Njihet si policja më seksi në Kosovë. Linda Aliu, me fotografitë e saj nëpër rrjete sociale, ka zgjuar edhe kureshtjen e mediave të huaja./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo së fundi ka publikuar disa fotografi nga pushimet, ku shfaq linjat e saj trupore.Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.Aliu numëron rreth 88 mijë ndjekës në Instagram./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet