Lajm

Shqiptari i nxjerr bojën Arbana Osmanit, e pyet: Ku e ke atë? Ajo i jep përgjigjen që habit: Do na marrë malli

Arbana Osmani, një nga figurat më të pëlqyera në televizionet shqiptare, shpesh herë sul mohet nga fansat e saj. Kështu ka ndodhur edhe në postimin e saj të fundit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Teksa ka shkrepur një foto për ti bërë reklamë një biznesi, ajo shihet pa maskë, ndërsa komentuesi e ka vënë re këtë gjë dhe i ka/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

kërkuar llogari.“Ku e ke maskerinën Arbana”, shkruan ndjekësi. “Do na marrë malli për këto mesazhe guys”, i përgjigjet Arbana.gjithmonë është shumë e sjellshme me komentuesit e saj, duke i dhënë përgjigjet ironike por aspak ofe nduese./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet