Lajm

Luli e Përputhen vazhdon të mos ketë komplekse fare, ju përshëndet të gjithë me këto pamje nga pushimet e saja

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”, Luljeta Nallbani, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve sapo u bë pjesë e reality shoë-t. Ajo tregoi se është pa komplekse dhe se nuk i interesonin fjalët e njerëzve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Luljeta është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku me ndjekësit ndan momente të ndryshme nga përditshmëria e saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundmi, 65-vjeçarja ka postuar në rrjetet sociale disa fotografi ku shfaqet me rroba banje. Ajo tregon se po shijon rrezet e diellit dhe se ka kaluar një ditë të mrekullueshme.Ndjekësit i kanë pëlqyer pozat e saj dhe i kanë bërë komente të shumta, ku i shkruajnë që të bëjë qejf në këto ditë të nxehta./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet