Lajm

Gjiko përfundon në spital, zbulon “diagnozën” që i thanë mjekët

Rep-artisti i njohur, Gjiko ka shpërndarë së fundmi një video në Instagram me anë të të cilës ka njoftuar se është në finalizim të projektit të ri./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në bashkëbisedimin e bërë me mjekun, Gjiko ndan një pjesë të këngës që është bashkëpunim me artistin Ermal Fejzullahu dhe thotë se nuk ka asgjë por e gjithë kjo është për shkak të këngës së tyre./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Isha te Spitali Amerikan më thanë ti je mirë por kënga shumë e ‘smut’”, ka shkruar ai.Projekti është realizuar si gjithnjë në studion e ‘Redbox’ nga producenti i njohur BigBang. Ndërkohë kënga e dyshes pritet të publikohet të premten më datë 25 qershor/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet