Lajm

Aksidènt i rëndë në Durrës/ ‘Audi’ pèrplasèt me ‘Volkswagen-in’, plàgòsèn dy shoferët

Një aksi dènt ka ndodhur paraditen e sotme rreth orës 10:45, në aksin rrugor Shkozet-Plepa, ku janë përplasur dy automjete. Si pasojë e përp lasjès së mjetit tip “Audi” /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

me mjetin “Volkswagen”, janë dë mtuar lehtë dy drejtueset e mjeteve respektive, të cilat po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore në spital jashtë rre zikut për jetën. Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksi dentit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Njoftimi i plotë i policisë: Durrës/Informacion paraprak.Më datë 24.06.2021, në orën 10:45, në aksin rrugor Shkozet-Plepa, shtetësja S. S., duke drejtuar mjetin tip “Audi” është përp lasur me mjetin tip “Volksëagen” me drejtuese shtetasen B. Sh. Për pasojë janë lën duar lehtë të dyja drejtueset e mjeteve të cilat po marin ndihmë mjekësore në spital./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet