Lajm

Une jom prej Gjakoves edhe i kom thon djalit qe katunare ski me mar, se spo du me ma flliq rrojen mem pjell fmij katunare!

Problemi jem eshte qe djali tani eshte njoftu me nje vajz nga Drenica dhe na ne Gjakove nuk lejojm me u martu jasht rrethit shume. Gjakovart me gjakovart. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kjo eshte per me mbajt te pastert fmit e jo me i perzi me gjithqka. Djali po don me u feju me ket vajzen e spo du me lan. Hiq nuk mpelqen, hiq spe du./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E ka nje fytyre sikur katundare. Spo di qysh me largu prej djalit. I thojsha 100 here ski me mar djalit se spo du me ma flliq rrojen mem pjell fmij katunare. Po i qoj mesazha kishe mu ka ribashku djali me nje kojshike qe kan fol me heret per me largu ata spo ka efekt./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet