Lajm

Shoferja e “Audi-t” humb kontrollin dhe del nga rruga, dërgohet në spital

Një aksident rrugor u regjistrua mbrëmjen e kësaj të mërkure në Elbasan./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një vajzë që drejtonte një mjet tip “Audi” humbi kontrollin dhe doli nga rruga. Ajo mori plagë të lehta, ndërsa mësohet se po merr trajtim mjekësor në spitalin e Elbasanit.Policia po heton për të zbardhur shkaqet e aksidentit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet