Lajm

Ndodh n’Kosovë dashuria nuk nje moshë dhëndëri 14 vjeç nusja 21 vjeçe.. (Foto)

Disa pamje që sot u beren virale n’rrjetet sociale,me saktesisht nje fotografi ku shihet nusja me burrin.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Aty shihet një djalosh ku flitet se i ka 14 vjeç dhe kurse nusja 21 vjeçe sipas shkrimeve,ende nuk ka asgjë zyrtare.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet