Lajm

Hajde-hajde! S’përmmbahet deputetja shqiptare me të pasmet e bukura, ja si ka dalë tani(FOTO)

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje gjithmonë vishet me klas. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo publikon foto në rrjete sociale me veshje nga më të ndryshmet dhe gjithmonë eksperimenton me grimin dhe flokët./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan me topa me ngjyra të ndryshme dhe duket e mrekullueshme./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet