Lajm

Deputetja e VV-së publikon video duke u puthur me një vajzë

Deputetja e Vetëvendosjes, Adriana Matoshi, përherë merr vëmendje me veprimet e saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo në rrjete sociale është gjithmonë aktive, duke sjell imazhe nga jeta dhe karriera profesionale. Matoshi së fundmi ka habitur ndjekësit përmes një videoje që ajo vendosi ta ndajë me ta./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo shfaqet duke shkëmbyer puthje me një vajzë, që rezulton të jetë artistja Time Aliu.Një gjest i tillë ka ardhur si pasojë e një trendi në Tik Tok, ku supozohet të shkëmbesh puthje pa e ditur pala tjetër./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet