Lajm

21-vjeçarja nga Tirana rrëfen historinë e padëgjuar,“Jam shtåtzënë me të fejuarin, por vetëm dashnori ka Iek”

E megjithatë kjo e sotmja mëton të jetë gati e padëgjuar në vendin tonë, më shumë do i shkonte për shtat ndonjë skenari telenovelash./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një vajzë e re ka treguar se është shtatzënë por i fejuari nuk para, ndërsa dashnori ka para por nuk e di që kjo është shtatzënë.21-vjeçarja shkruan për JOQ.al: Mirëdita JOQ! Jam një vajzë 21 vjeçe dhe jam e fejuar prej dy vitesh./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kam një javë që kam mësuar se jam shtatzënë me të fejuarin tim, por problemin është se ky nuk ka asnjë perspektivë, asnjë punë dhe nuk di çfarë të bëj.Fëmijët kërkojnë kushte dhe kanë shumë shpenzime. Dua të tregoj që kam edhe një lidhje tjetër me një djalë i cili ka shumë para.Ai më thotë shpesh që të ndahem nga i fejuari që të krijojmë një jetë bashkë, por ky nuk e di që unë kam mbetur shtatzënë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet