Lajm

Vajza E Shkumbinit Dhe Mimozës Po I ‘Lun’ Djemtë Me Asetet E Saj Në Plazh(FOTO)

Rozafa, është vajza e dy këngëtarëve të mirënjohur kosovarë, Shkumbin dhe Mimoza Kryeziu.Ajo nuk është se është një emër i pa njohur në mediat rozë, shkrua/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi teksa shihet në plazh.Shiko fotografin dhe binduni sa e zjarrtë duket. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet