Lajm

Momenti Kur Rrufeja Gоdет 4 Persona Nën Pemë, Njëri Prej Tyre Vd.еѕ (VIDEO)

Momenti Kur Rrufeja Gоdет 4 Persona Nën Pemë, Njëri Prej Tyre Vd.еѕ /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një burrë ka vd.ek.ur dhe tre të tjerë janë pl.ag.osur rë..ndë pasi u go.d.itën nga rru feja në qytetin Gurgaon, në shtetin Haryana, Indi, të Premten./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kamerat e sigurisë regjistruan momentin kur katër burrat, kopshtarë me profesion, u strehuan nga shiu nën një pemë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet