Lajm

U përplas nga një furgon/ 29-vjeçari shqiptar humb jetën në Itali Ngushllime FAMILJES

Stiliano Filipi, 29-vjeçari me origjinë shqiptare u përfshi në një aksident të rëndë automobilistik më datë 11 qershor. Ngjarja e rëndë ndodhi në Dervio./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

29-vjeçari po udhëtonte me motor, kur u përplas nga një furgon. Ai mbeti i plagosur rëndë dhe u dërgua me helikopter në spitalin e Varese./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Gjatë gjithë këtyre ditëve, prindërit, miqtë e të njohurit të të riut nuk e humbën shpresën dhe u lutën që Stiliano t’ia dilte, por fatkeqësisht këtë të hënë ai ndërroi jetë në spital./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet