Lajm

Një biznismen serb i ofron dhuratë marramendëse Diellza Kolgecit, ajo na befason me përgjigjen e saj!

Diellza Kolgecit, por ajo e befason me përgjigjen e saj.Diellza Kolgeci është njëra prej femrave më të bukura të Kosovës, ka marrë pjesë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

në shumë role artistike dhe gara bukurie.Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendje me bukurin e saj. Në një emision e ftuar ishte Diellza Kolgeci, ku dhe është zbuluar se cila ishte/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

dhurata e biznismenit serbë për Diellza Kolgecin të cilen ajo e refuzoi, ja cfarë thot ajo. Shtyp ne rek lame dhe shih video nse cka thote ajo./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet