Lajm

Kejvina Kthjella bëhet nostalgjike/ Kujton kohën kur dilte pa b*ekë në televizor(VIDEO)

Modelja ka publikuar një fotografi nga koha kur doli në ekran. Modelja e njohur shqiptare për linjat trupore, Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjete sociale./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo jo rallë herë publikon fotografi apo video duke pozuar jo shëse për ndjekësit e saj të Instagramit që tashmë ka mbledhur afro 700 mijë.Së fundmi modelja ka kujtuar kohën kur doli në ekran pa të br endshme teksa edhe asokohe u diskutua shumë fakti se a kishte veshur të br endshme apo jo./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kjo video tashmë paska marrë më shumë se 15 milionë shikime dhe modelja e bëri të ditur këtë duke e postuar një fotografi të videos në Instastory. “Paskam bërë namin 15 milionë, pse nuk thoni ju”, ishte shkrimi i Kejvinës mbi fotografinë e postuar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet