Lajm

“E pashë unë i pari…”/ Publikohen pamjet e sherrit për femra në plazh, dy vëllezërit nga Kosova zihen me grushta me vëllezërit në Shëngjin (Emrat)

Janë publikuar pamjet e rrahjes mes vëllezërve nga Kosova dhe dy vëllezërve nga Shqipëria, në Lezhë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Policia njofton se dy vëllezërit Ç.Z.,23 vjeç, Q.Z., 21 vjeç nga Kosova janë kapur me vëllezërit A.J., 24 vjeç dhe A.J., 24 vjeç nga Shëngjini./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Konflikti mes tyre ka ndodhur dje, ku pas një konflikti për motive të dobëta ata kanë go ditur njëri-tjetrin me gr ushte dhe sende të fo rta./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet