Lajm

Breshër e shi i madh në shumë qytete të Kosovës(VIDEO)

Pas ditëve me diell e me mot të mirë, pasditja e sotme u shoqërua me mot të keq në disa qytete të Kosovës./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Madje në disa vendi pati edhe breshër e shi të madh, s/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Podujevë ka siguruar disa pamje, ku shihen reshjet e mëdhatë shiut si dhe breshëri në masë të madhe.Pas ditëve me diell e me mot të mirë, pasditja e sotme u shoqërua me mot të keq në disa qytete të Kosovës./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet